BİZ KİMİZ?

1994 yılında ürün teşhir standları ve tabela tasarımıyla başlayan maceramıza, bugün birçok uluslararası marka için vitrin ve mağaza mobilyaları, ürün teşhir standları, fuar standları ve şarj üniteleri tasarlayıp üreterek devam ediyoruz.

Francès olarak yaptığımız tasarımların üretilebilir olmasını garanti ediyoruz. Tasarım ortamını tüm sistem olarak ele alıyor ve optimum çözümler sunuyoruz. Beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza göre oluşturduğumuz tasarımlarımızı uygun malzeme ve üretim yöntemleriyle hayata geçirmek için üretim projelerimizi hazırlıyoruz. Bu sayede, üretim aşamasında yaşanabilecek aksaklıkları minimuma indiriyor, hızlı ve kusursuz sonuçlar elde ediyoruz.

SERVİSLER

Ürünlerin estetiği, fonksiyonelliğini ve maliyetini göz önünde bulundurarak optimum çözümler sunuyoruz. Tasarladığımız ürünlerin üretilebilir olmasını garanti ediyoruz.

Üretim sürecinde karşılaşılabilecek problemlerin önüne geçmek için proje aşamasında malzeme seçimleri ve üretim yöntemleriyle ilgili tüm ayrıntıları belirliyoruz. Müşterilerimizin satın alma sürecini kolaylaştırmak için teknik şartnameler hazırlıyoruz.

Mağaza ve ofis alanlarını en iyi şekilde kullanarak, fonksiyonel, estetik ve konforlu alanlar yaratıyoruz.

İyi planlama ve proje yönetimi ile ürünlerin yüksek kalitede ve zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz.

Proje yöneticilerimizin önderliğinde kurulumun her aşamasını planlıyoruz. Projeye uygun ve zamanında teslimatları gerçekleştiriyoruz.

Teslim edilmiş ürünlerimizle ilgili sahada oluşabilecek her türlü sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.© Frances, 2023.
Altınay Cad. Gökdeniz Sok. No:3
Seyrantepe 34418 İstanbul
İletişim
+90 212 425 46 46
mail@frances.com.tr
︎